Battalion 1944 – koniec testów wersji Alpha 0.5 czas na Alphę 0.6

Battalion 1944 – koniec testów wersji Alpha 0.5 czas na Alphę 0.6

News, Ogólna 2 komentarze 213
Zrywaj kaski!
  • 1
  •  
  •  
  •  
  •  

Testy wersji Alpha 0.5 dobiegły końca i rozpoczęło się wdrażanie wersji 0.6. która wprowadza kilka zmian.

 

Ulepszony matchmaking

Stary system wyboru graczy do meczu odchodzi w nie pamięć i powstanie coś na wzór tego znanego z CSGO. W wielkim uproszczeniu po kliknięciu ‚szukaj’ będziemy czekać w poczekalni na to aż uzbiera się dziesięciu graczy i dopiero po zaakceptowaniu przez wszystkich graczy, zostaniemy połączeni na serwer gry. Znany i lubiany model z CSGO.

Poprawa bugu połączenia z serwerem

Sam jestem ciekaw jak to zostanie rozwiązane, bo na razie nie ma nigdzie dokładnej informacji na ten temat. Ale ważne, że i za ten aspekt się wzięli.

Nowy silnik odpowiedzialny za dźwięk

Silnik dźwiękowy dostał boosta, jak wiadomo, w grach FPS dźwięk jest ważny aby dobrze namierzyć skąd nadchodzi przeciwnik. Nowym silnikiem, który został zaimplementowany jest wwise, znany z takich gier jak Overwatch, Titanfall, LoL i więcej. Więc można się spodziewać, że jakość dźwięku jak i pozycjonowanie 3d ulegnie zdecydowanej poprawie.

Zmiana pozycji broni

Dodano również możliwość zmiany broni z lewej do prawej ręki i na odwrót. Fajna opcja, znana również z CSGO, jak wiadomo każdy z nas ma swoje własne preferencje więc teraz będzie można zmienić to prosto z menu. Do tego da się przypisać różne ustawienia ‚trzymani’ broni do każdego typu. Czyli przykładowo MP40 w prawej ręce a KAR w lewej i tak dalej.

Wygląda to tak:

Nowa mapa

nowa mapa battalion 1944 DERAILEDKażdy fan FPSów lubi ciekawe mapy i taka została dodana, nową mapą jest Derailed. Mapa w zamyśle twórców ma być mapą ‚taktyczną’ gdzie gracze będą musieli używać z głową granatów, dymnych czy klasycznych. Ciekaw jestem jak mapa się przyjmie i do których ze starych map z CoD’a będzie można ją porównać.

Podsumowanie

To z grubsza ważniejsze informacje co wprowadzi wersja 0.6 do gry battalion 1944, więcej informacji w języku Szekspira można przeczytać na profilu kickstartera związanego z battalion 1944 pod adresem: https://www.kickstarter.com/projects/bulkheadinteractive/battalion-1944-pc-xb1-ps4/posts/2071171 do czego zachęcam.

 

Nawet SZRUD mówi w języku Szekspira, że czeka na battalion 1944 😉

Można powiedzieć, że HYPE czas zacząć.

Author

pho

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
phopapaMoBile Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
papaMoBile
Gość
papaMoBile

Nie mogę się doczekać!

Back to Top